• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
neděle, 20 červen 2021 19:22

Miniturnaj v Ústí nad Labem

Napsal(a)

Definitivní ukončení sezóny 2020/21 jsme absolvovali v Ústí nad Labem, kde jsme odehráli miniturnaj jako náhradu za plánovaný turnaj v Modré, který byl zrušen.

Kluci odehráli tři kvalitní utkání, ve kterých bojovali nejenom se soupeři, ale i s úmorným vedrem a pro některé naše borce to byla vůbec první zkušenost s opravdovým fotbalovým mačem. Premiéru si odbyli Tom Braun s Járou Přibylem a doufáme, že si své první zápasy v dresu FAPV pořádně užili. Dnes jsme vstřelili 9 gólů, o něž se podělili dva borci z devíti zúčastněných.

Sestava: Braun T., Eidrna D., Eidrna P., Hradil F., Kuncl V., Podaný M. 2, Přibyl J., Rozkoš V. 7, Sabol T.

Závěrem bych vám chtěl popřát za náš realizační tým krásné prázdniny plné sluníčka a nových senzačních zážitků, načerpejte síly a na konci července se uvidíme již v kategorii U9!!!

V.V.

 

středa, 16 červen 2021 13:42

Konec sezony

Napsal(a)

Rodiče, přátelé, hráči a hráčky,

tento týden je posledním  řádným tréninkovým týdnem. S ohledem na ohlášené úpravy hrací plochy na Máchovce bude jarní část sezony k 20.06.2021 ukončena.

Těšíme se na Vás všechny po prázdninách. Sledujte tyto stránky (od příští sezony možná v novém kabátě) a informace od Vašich ročníkových trenérů.

Do nové sezony 2021/22 naberte o prázdninách potřebné síly a patřičnou dávku elánu.

Pohodové užití prázdninového času Vám přeje

Team FAPV 

 

pondělí, 14 červen 2021 20:38

Změny v týdenním rozpisu!!!!

Napsal(a)

Jelikož ve středu je v Děčíně den náborů a je potřeba asistence nás trenérů, byl náš středeční trénink mimořádně přeložen na čtvrtek, čas zůstává stejný!!!

Nedělní turnaj v Modré byl zrušen (nevím z jakého důvodu), ale nahradili jsme ho účastí na miniturnaji v Ústí nad Labem (ul. Jateční, Ústí nad Labem - Klíše, vedle haly Sluneta), který budeme hrát od 15.00 hod. s borci z Ústí nad Labem a ještě jednoho týmu.

Sraz bude v neděli 20.6.2021 ve 14.20 hod. přímo na hřišti v Ústí

Nominace: Braun T., Eidrna D., Eidrna P., Hradil F., Jonáš B., Kuncl V., Le O., Podaný M., Prokeš V., Přibyl J., Rozkoš V., Sabol T., Vobruba A.

Kluci ať si sbalí do batohů kopačky, chrániče, náhradní ponožky (máme stulpny bez ponožky), lehkou svačinku a dostatek pití. Jedeme v "akademickém"!!!

V.V. 

neděle, 13 červen 2021 19:33

Turnaj "Bambini" v Březinách

Napsal(a)

Mladší část našeho týmu posílená o borce ze školičky se v neděli 13.6.2021 vydala pro změnu do Březin, aby tam odehrála turnaj "Bambini" 3 na 3. A podle dostupných informací jsme na místním hřišti spustili neskutečný uragán...

Pohled očima trenéra Pepína: kluci a Terezka s velkou chutí po gólech nastoupili do turnaje, ve kterém se nehrálo na výsledek, ale pouze pro zábavu. I tak ale nechali na hřišti všechno a soupeřům dali celkově 112 branek. Gólovou radost okusili všichni až na Jeníčka. Ten se ale svou bojovností na několika brankách podílel. Všem hráčům patří velké díky za předvedené výkony. Poprvé se v dresu FAPV předvedla Terezka Konfrštová, která při své premiéře nasázela soupeřům hned 8 branek!!! Gratulujeme!!!

Sestava: Ferko D. 30, Jonáš B. 21, Konfrštová T. 8, Kuncl V. 25, Machek A. 1, Novák J., Prokeš V. 27

V.V.

Začátek
Předchozí
1
Strana 1 z 34

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

decin mesto

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  
panda

  logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE