• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
středa, 11 září 2019 10:08

Info k neděli

Napsal(a)

V neděli 15.9.2019 se zúčastníme našeho prvního společného turnaje. Jedná se o miniturnaj "Bambini" 3 na 3. Odehrajeme ho na hřišti v Jílovém (FK Jílové, Za stadionem 180, Jílové) od 10.00 do cca 12.00 hod. a našimi soupeři budou stejně staří borci z Unionu Děčín, SK Březiny, FK Varnsdorf a domácí FK Jílové.

Sraz bude v neděli 15.9.2019 v 9.00 hod. na Máchovce (u hřiště) nebo v 9.20 hod. přímo v Jílovém na hřišti (o této variantě nutno dát vědět trenétovi...!!!)

Nominace: Adámek V., Fíla F., Fíla H., Ondra, Ondra P., Sofinka a Vojta R.

Klukům prosím sbalte kopačky, náhradní ponožky, bylo by dobré, kdyby kluci a děvče měli i chrániče, termoprádlo (spodek i vršek) a nějakou šusťákovku. Dresy, trenýrky a stulpny budou mít "FAPVácké". Rovněž jim prosím přibalte lehkou svačinku (spíše rozkrájejte do krabičky nějaké ovoce či zeleninku a namažte rohlík se šunkou nebo sýrem... prosím NE žádné koblihy, brambůrky, párky v rohlíku... Děkuji!!!) a dostatek pití (spíše vodu nebo ředěný džus... prosím NE colu, energeťáky nebo jiné limonády... ;-) ).

Poznámka: po příjezdu na hřiště se z rodičů stávají fanoušci a ti (jak je všeobecně známo... ;-) ) nemají přístup do hráčských kabin...!!! Trenéři vašim dětičkám pomůžou s převlékáním i zavazováním tkaniček, na vás je jen dobře se naladit na fandění a vytvoření dobré nálady během turnaje a také samozřejmě focení, abychom měli památku na naše první fotbalové krůčky...!!! Děkuji za pochopení, kromě fotbalu chceme děti učit i větší samostatnosti...

V.V.

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  
panda

  logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE