• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
pondělí, 24 září 2018 21:34

Turnaj v Benešově nad Ploučnicí

Napsal(a)

V Benešově jsme se opět zlepšili, když náš tým dosáhl dvou vítězství a jenom vinou horšího skóre nám uteklo šésté místo.Porazili jsme Českou Kamenici a Boletice. S Jílovým jsme v polovině zápasu vedli 2:0, nakonec jsme nešťastně prohráli 2:4. Nejhezčí zápas jsme odehráli s domácím Benešovem, zápas byl po celou dobu vyrovnaný, šance se střídaly na obou stranách, nakonec bylo úspěšnější domácí mužstvo, které zvítězilo 2:1. Všichni naši hráči předvedli bojovný výkon na hranici svých možností, za to si zaslouží velkou pochvalu a uznání. Hoši děkujem! :-)

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  Logo modelylodi
logo
  
logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE