• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
pondělí, 28 říjen 2019 17:44

Rozpis na týden od 28.10. do 3.11.

Napsal(a)

 

Pondělí 28.10.   -  volno

Úterý 29.10.  -  volno

Středa 30.10.  -  od 16,00 do 17,00 - trénink, hřiště Máchovka

Čtvrtek 31.10. - volno

Pátek 1.11. - od 16,00 do 17,00 - trénink, hřiště Máchovka

Pokud bude trošku vidět trénink lehce protáhneme!!!

Sobota 2.11.  - turnaj v Bystřanech od 9,00 do 11,00 hod, ZMĚNA!!!  hraje se na ANGRU, ul. Proboštovská 1987, Teplice   SRAZ V 8,30 NA MÍSTĚ

Neděle 3.11. -  volno

pondělí, 21 říjen 2019 08:38

Rozpis na týden od 21.10. do 27.10.2019

Napsal(a)

 

Pondělí 21.10. od 16,00 do 17,30  -  individuály, hřiště Máchovka  -  nominace: Karel Drbohlav, Honzik Beěťák, Lukáš Vachel a Filip Kučera

Úterý 22.10. od 16,30 do 18,00  -  trénink, hřiště Máchovka

Středa 23.10.  -  od 16,30 do 18,00 - trénink, hřiště Máchovka

Čtvrtek 24.10. - okresní výběr ročníku U 11  -  na umělé trávě v ÚL, nominovaní hráči: Filip Kučera, Petr Lopušan, Tadeáš Holý, Lukáš Vachel, Lukáš Novák, Onassis, Karel Drbohlav a Jan Bešťák. Omluvenky do školy a informace o odjezdu, srazu dostanete dnes, případně zítra na tréninku.

Pátek 25.10. - od 16,00 do 17,30 - trénink, hřiště Máchovka

Sobota 26.10.  - volno

Neděle 27.10. -  volno

Příspěvky ještě nezaplatili: Jéňa Jůn, Kája Drbohlav, Miloš Steklý a Lukáš Vachel.

Prosím o nápravu!!

 Děkuji.

neděle, 13 říjen 2019 20:57

Rozpis na týden od 14.10. do 20.10.

Napsal(a)

Pondělí 14.10. od 16,00 do 17,30  -  individuály, hřiště Máchovka  -  nominace: Karel Drbohlav, Tadeáš Holý, Honzik Beěťák a Filip Kučera

Úterý 15.10. od 16,30 do 18,00  -  trénink, hřiště Máchovka

Středa 16.10.  -  od 16,30 do 18,30 - trénink, hřiště Máchovka

Čtvrtek 17.10. - volno

Pátek 18.10. - od 16,00 do 17,30 - trénink, hřiště Máchovka

Sobota 19.10.  - volno

Neděle 20.10. -  volno

 

Jinak připomínám, že je už po termínu zaplacení příspěvků. Kdo tedy ještě nezaplatil prosím o co nejrychlejší nápravu.

 Děkuji.

neděle, 06 říjen 2019 18:23

Rozpis na týden od 7.10. do 13.10.

Napsal(a)

Pondělí 7.10. od 16,00 do 17,30  -  individuály, hřiště Máchovka  -  nominace: Karel Drbohlav, Tadeáš Holý, Lukáš Vachel,Filip Kučera, Petr Lopušan a Lukáš Malát

Úterý 8.10. od 16,30 do 18,00  -  trénink, hřiště Máchovka

Středa 9.10.  -  od 17,00 do 18,30 - trénink, hřiště Máchovka

Čtvrtek 10.10. - volno

Pátek 11.10. - od 16,00 do 17,30 - trénink, hřiště Máchovka

Sobota 12.10.  - od 10,00 do 12,00 turnaj v Děčíně, Máchovka - nominováni jsou všichni hráči!!!!

Neděle 13.10. -  volno

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  
panda

  logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE