• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
úterý, 07 září 2021 22:16

KP SP Litvínov

Napsal(a)

Tak jsme se konečně dočkali. Téměř po roce jsme odehráli utkání KP SP v Litvínově. I bez několika nemocných a zraněných hráčů jsme odehráli velmi pěkné zápasy. Ještě před našimi zápasy pomáhali čtyři naši hráči (Péťa 3, Míra,Váša 2,Páťa 1) staršímu ročníku. Svým starším kamarádům pomohli celkem šesti vstřelenými góly. Na oplátku nám pomohli dva hráči z U11.

 

FAPV "A" - Most 6:6 (6:2, 0:4) 

Míra 3, Šimon 1, Váša 1, Teo 1, Máťa V., Dan, Maty

 

FAPV "A" - Litvínov 2:9 (1:5, 1:4)

Váša 1, Maty 1

FAPV "B" - Most 5:10 (3:2, 2:8)

Péťa 2, Páťa 2, Kuba 1, David, Míša, Honza, Bára, Fery

 

FAPV "B" - Litvínov 12:9 (7:2, 5:7)

Péťa 5, Páťa 4, Honza 2, David 1

sobota, 28 srpen 2021 13:54

Začínáme

Napsal(a)

V pondělí začínáme trénovat.Tréninky budou stejně jako minulou sezonu Po,St a Čt   16 - 17:30.

První turnaj hrajeme v Ne 5.9. ve 12:00 v Litvínově.

pátek, 27 srpen 2021 19:01

Soustředění Jiřetín 2021 - den 5.

Napsal(a)

Hádejte, do jakého počasí jsme se dnes probudili? Ano, správně, do deštivého... Proto jsme se po snídani hlavně věnovali balení a ulkízení pokojů. Potom jsme si až do oběda (svíčková) hráli.

Pak jsme se rozloučili s lidičkami, kteří se po celý náš pobyt o nás vzorně starali a vyrazili domů!!!

Závěrem bych chtěl za nás trenéry poděkovat všem, kteří nám pomohli s odvozem kluků na soustředění a zpět, Jardovi Podanému, jenž nám něco přihodil na přlepšenou, děvčatům Povovým, která se starala o to, aby si kluci mohli kdykoliv něco zobnout a neměli hlad. A věřím, že vám už kluci řekli o všem, co v tomto týdnu zažili, a již se těší na další soustředění... ;-) 

čtvrtek, 26 srpen 2021 13:47

Soustředění Jiřetín 2021 - den 4.

Napsal(a)

Dnes se nám počasí opět pohoršilo, ale my se nevzdáváme. po snídani jsme se rozdělili na dvě půlky, kdy mladší bombarďáci zůstali v tělocvičně, kde rozehráli bosou ligu 1na1 a ti starší vyrazili trénovat na travičku, ale asi po hodince je opět ze hřiště vyhnal déšť... :-(

K obědu byly kuřecí řízky a my zlomili rekord v přidávání si... teď máme opět polední klid a zpoza mraků na nás vykukuje sluníčko, tak pomažeme trénovat, než se opět zatáhne... ;-)

Tak nakonec si kluci odhlasovali řádění na dětském hřišti a minigolf, ale jak jsme si tady již zvykli, déšť nás zahnal zpět do budovy... Zde se rozhořely boje finálového turnaje ligy mistrů 3na3 za účasti devíti top týmů a který se dohrával ještě o večeři (špageti). Třetí místo nakonec obsadil Manchester United (Ondra Pospíšil, Tom Sabol a Petr Moučka), stříbro získal Real Madrid (Honza Snopek, Proky a Olík Faltus) a vítězem se stal Juventus Turín (Fríca, Matěj Voříšek a Váša Fišer).

Kluci pak mohli poločas fandit Slávii proti Legii, před nímž proběhlo vyhlášení ligy mistrů...  

Začátek
Předchozí
1
Strana 1 z 3

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

decin mesto

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  
panda

  logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE