• 01.jpg
  • 02.jpg
  • 03.jpg
neděle, 03 leden 2021 18:53

Vítejte v novém roce!!!

Napsal(a)

Rád bych Vás přivítal v novém roce 2021 s přáním všeho dobrého a nadějí, že se v tomto roce uvidíme mnohokrát častěji než v tom uplynulém...!!!

Jak jistě sledujete dění v naší republice, víte, že teď na nás štěká pes č. 5, covidová situace se u nás nelepší ba naopak a tak nucená tréninková pauza prozatím pokračuje... Během loňského roku jsem vám naposílal nějaká metodická videa s individuálními tréninky, tak vás prosím o to, abyste je oprášili, klukům ukázali a občas si s nimi zatrénovali... Určitě budu i letos hledat a vám posílat nějaká tréninková videa. A ještě jedna prosba, věnujte klukům svůj volný čas a nechte je zařádit třeba na saních, na prolézačkách, běžkách, kolech.... Hlavně, aby i v této nelehké době měli dostatek pohybu... Díky moc!!!

Jakmile se opět začne rozvolňovat a bude povoleno sportovat nejenom profesionálům, dáme vám vědět a vrhneme se pořádně do tréninkového procesu!!!

V.V.

neděle, 20 prosinec 2020 20:57

Vánoce

Napsal(a)

Vážení a milý FAPVáci,

Při letošním přání k Vánocům bohužel nemohu opomenout postesknutí si nad tím, jaký ten rok 2020 byl. Snažíme se, co to jde a ve chvíli, kdy už vypadá vše na dobré cestě k normálnímu stavu, přijde další rána a omezení. Už je toho i na mě dost. Neustálé sysifovské hledání cest a možností je vážně ubíjející. Takže letos přeji všem ještě trochu trpělivosti a standardně i spoustu zdraví, štěstí a pozitivních zpráv. No a nechť je ten další rok alespoň o kousek lepší než ten končící.

Od srdce a s úctou za FAPV

Roman Stružinský - předseda

sobota, 19 prosinec 2020 16:45

Šťastné a veselé!!!

Napsal(a)

Dovolte mi, abych Vám jménem realizačního týmu FAPV Děčín U8 popřál krásné a pohodové prožití vánočních svátků a do roku 2021 pevné zdraví, lásku a spokojenost bez jakéhokoliv omezení a omezování...

V.V.

sobota, 19 prosinec 2020 16:41

Vánoční prázdniny!!!

Napsal(a)

Jelikož se vládní opatření v souvislosti s Covid-19 opět zpřísňují, byl čtvrteční trénink v tomto roce poslední...

Věřím, že v novém roce se uvidíme co nejdříve...!!!

V.V.

Začátek
Předchozí
1
Strana 1 z 26

FOTBAL - DESATERO

HLAVNÍ SPONZOR

decin mesto

Město Děčín

SPONZOŘI
         billa-logo  
panda

  logo
sambular
  

MY NAKUPUJEME

 

PODPOŘIL

podporil UK logo svisle MODRE